Author: s***s
Date:
Review: ❤️❤️🥰🥰❤️❤️❤️❤️🥰💐💐💐💐💐🌹🥰❤️❤️❤️ very beautiful, how I loved this wig.Fits me very well, the measurements are super correct. I was really delighted, it's worth buying. my daughters loved it too. ✅🌹❤️🥰🥰😍😍🥰
Color: Brown
Price: 153kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2306212241413510 |
Author: s***s
Date:
Review: ❤️❤️🥰🥰❤️❤️❤️❤️🥰💐💐💐💐💐🌹🥰❤️❤️❤️ very beautiful, how I loved this wig.Fits me very well, the measurements are super correct. I was really delighted, it's worth buying. my daughters loved it too. ✅🌹❤️🥰🥰😍😍🥰
Color: Brown
Author: k***7
Date:
Review: Fast delivery. Nice and soft. Thin and could do with a bit more wefts. It doesn't shed much.
Color: Brown
Author: j***a
Date:
Review: Nice hair worth the price
Color: Brown
Author: k***n
Date:
Review: LOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.